< Zpět

Sací bagry

Sací bagry společnosti Ormonde jsou určeny pro těžké průmyslové, stavební a odpadové užití a jsou vhodné pro odsávání, foukání a vytlačování všech typů suchých a kapalných materiálů včetně nebezpečných materiálů. Rovněž jsou určeny pro práci v zónách EX, čili v zónách s rizikem výbuchu. Sací bagry provozované společností Ormonde jsou vyrobeny tak, aby pokryly širokou škálu aplikací pro průmyslové čištění a poskytují našim zákazníkům služby mokrého či suchého vysávání, vyfukování a vytlačování produktů, které uspokojují potřeby našich zákazníků nejkvalitnějším a nejlevnějším způsobem.

  • Sací bagr – až 9000 m3vzd/hod
  • Sací bagr – foukání a vytlačování produktů
  • Sací bagr – kompresor na sypké hmoty
  • Sací bagr – system hi-lift pro vysypání do kontejneru
  • Sací bagr – system pro vysypání do bigbagů
  • Sací bagr – provedení ADR pro přepravu nebezpečných odpadů
  • Sací bagr – provedení ATEX pro práci v zónách s rizikem výbuchu

Technologie pro suché a mokré vysávání sacím bagrem provozovaná společností Ormonde je vhodná pro těžké průmyslové čištění a odsávání, přepravu a vyfukování suchých, mokrých a nebezpečných látek, jako jsou různé typy prachu, katalyzátory, štěrky, popílky, oleje a kaly. Naše sací bagry byly navrženy tak, aby zajistily nejlepší kvalitu služeb pro všechny typy průmyslových služeb průmyslového čištění.

Více informací o nejnovější sací bagr technologii nebo o službách sacími bagry (sací bagr), průmyslové čištění, čištění technologií, čištění nádrží, čištění bioplynových stanic a průmyslové čištění sacím bagrem České republice ve městech: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Litvínov, Litomyšl, Kolín, Příbor, Ústí nad Labem, Teplice,Třinec, Most, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Kralupy, Plzeň, Mladá Boleslav, České Budějovice, Chrudim, Jihlava, Brno, Zlín, Neratovice, Olomouc, Opava, Šumperk, Štětí, Bruntál, Uherské Hradiště, Ostrava, Přerov, Frýdek-Místek, Hodonín, Tábor, Písek, Cheb a Břeclav, Valašské Meziříčí a Lovosice kontaktujte člena našeho týmu.