Průmyslové čištění

Jsme předním poskytovatelem řešení pro průmyslové čištění, které je navrženo tak, aby poskytovalo nejlepší kvalitu, maximální efektivitu a snížilo výrobní náklady pro naše zákazníky. Provozujeme nejnovější ADR a ATEX sací bagry, kombinované kanalizační vozy, vysokotlaké vodní agregáty, nízkotlaké vodní agregáty, vysoce výkonná zařízení na čištění kanalizace a technologii ultrazvukového chemického čištění.

 

Průmyslové čištění poskytuje Ormonde již od svého vzniku. Jedná se o průmyslové čištění jak pro smluvní partnery, tak pro jednorázové zákazníky. Pod pojmem průmyslové čištění se skrývá celá řada prací, při kterých je využíván zejména sací bagr, vysokotlaké vodní zařízení nebo kombinovaný kanalizační vůz. V současném světě investic do ekologie se průmyslové čištění stává běžnou součástí nejenom těžkých provozů. Detailní výčet poskytovaného průmyslového čištění se nachází výše.

Pro zajištění nejkvalitnějších služeb průmyslového čištění máme experty v regionech České republiky: Ostrava, Opava, Třinec, Brno, Olomouc, Přerov, Zlín, Pardubice, Praha, Ústí nad Labem, České Budějovice, v polských regionech Katowice, Krakow, Warszawa, Wroclaw, Szczecin, Gdansk, Lublin, Lodž a Bydgoszcz, na Slovensku ve městech Bratislava, Košice, Trnava, Nitra, Zvolen, Žilina. Naši experti mají spoustu zkušeností pro čištění technologií, odprášení hal, čištění nádrží, čištění potrubí, čištění jeřábů, čištění jeřábových drah, čištění ventilačních systémů, výměny katalyzátorů, čištění tepelných výměníků, čištění nádob, čištění sil, čištění reaktorů, čištění průmyslové kanalizace a dalších služeb specializovaného průmyslového čištění.