Průmyslové čištění a vhodná řešení

industrial_cleaning

Efektivní a vysoce kvalitní řešení pro průmyslové čištění ve střední a východní Evropě. Ve společnosti Ormonde jsme vyvinuli řadu produktů a průmyslových čisticích řešení, která jsou uzpůsobena potřebám zákazníka a dané situaci.

Naši vyškolení profesionálové používají nejmodernější technologie průmyslového čištění, včetně specializovaných řešení, která Vám pomohou zvýšit produktivitu, snížit náklady a zvýšit ziskovost.

 • Odprašování
 • Čištění technologií
 • Čištění trubkových výměníků
 • Čištění deskových výměníků
 • Odvrtání trubkových výměníků
 • Průmyslové čištění potrubí
 • Čištění jeřábů
 • Čištění jeřábových drah
 • Práce s katalyzátory
 • Vyprazdňování reaktorů
 • Plnění reaktorů
 • Čištění chladicích systémů
 • Čištění chladicích věží
 • Čištění chladičů
 • Ultrazvukové chemické čištění
 • Čištění komponentů
 • Čištění filtrů
 • Čištění nádrží
 • Čištění zásobníků
 • Čištění sil
 • Čištění bioplynových stanic
 • Extrakce trubkových výměníků – trubkového svazku
 • Čištění kanalizace
 • Čištění pomocí sacího bagru
 • Práce sacími bagry
 • Čištění vysokotlakým vodním paprskem
 • Čištění ultrazvukem
 • Robotické vysokotlaké čištění tepelných výměníků

V oblasti průmyslového čištění jsme zaměřeni na následující odvětví

 • Chemický průmysl
 • Petrochemický průmysl
 • Hutní průmysl
 • Strojní průmysl
 • Důlní průmysl
 • Cementářský průmysl
 • Automobilový průmysl
 • Energetika
 • Jaderná energetika

Náš tým je zaměřen na to, aby Vám poskytl nejmodernější řešení průmyslového čištění. Naše technické znalosti, vysoký standard poskytovaných služeb a špičkový výkon techniky Vám vždy poskytnou nejlepší možnou kvalitu čištění sacím bagrem, čištění vysokotlakým vodním paprskem, čištění nádrží, čištění bioplynových stanic, čištění výměníků tepla, chemické čištění, práci s katalyzátory, služby extrakce trubkových svazků a další čištění technologií na trhu střední a východní Evropy, jako například v České republice, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Lotyšsku, Litvě, Rakousku, Chorvatsku, Ukrajině a přilehlých zemích.

Náš tým je zaměřen na to, aby Vám poskytl nejmodernější řešení průmyslového čištění. Naše technické znalosti, vysoký standard poskytovaných služeb a špičkový výkon techniky Vám vždy poskytnou nejlepší možnou kvalitu čištění sacím bagrem, čištění vysokotlakým vodním paprskem, čištění nádrží, čištění bioplynových stanic, čištění výměníků tepla, chemické čištění, práci s katalyzátory, služby extrakce trubkových svazků a další čištění technologií na trhu v České republice, zejména ve městech Ostrava, Praha, Brno, Ústí nad Labem, Litvínov, Štětí, Kralupy, Neratovice, Pardubice, Opava, Olomouc, Třinec, Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové, Liberec, Jihlava, České Budějovice, Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Šumperk, Litomyšl, Kolín, Příbor, Nový Jičín, Bruntál, Krnov, Kopřivnice, Chrudim, Mladá Boleslav, Most, Teplice, Přerov, Frýdek-Místek, Hodonín, Tábor, Písek, Cheb a Břeclav.