Technologie odsávání vysokovýkonnými průmyslovými vysavači

Technologie odsávání vysokovýkonnými sacími bagry (sací bagr)

 

Profesionální průmyslové sací bagry – služby pro průmyslové, komerční a environmentální projekty napříč střední a východní Evropou. V Ormonde provozujeme nejmodernější technologii vakuového nakladače – sací bagry (sací bagr) na trhu. A co je ještě důležitější – tým společnosti Ormonde má bohaté zkušenosti s využíváním vysoce výkonných sacích strojů v širokém spektru aplikací v oblasti průmyslových čisticích služeb, ekologických služeb a čištění nádrží v mnoha zemích Evropy.

 

Naše vysoce výkonná technologie – sací bagr (sací bagry) / průmyslový vakuový nakladač má schopnost odsávat kapaliny, kaly a suché sypké materiály včetně látek jako organické kaly, nebezpečné kaly, kameny, štěrk, písek, cement, prach, katalyzátory. Samozřejmostí je odsávání kapalin na dlouhé vzdálenosti a odsávání z velkých hloubek. Technologie sacích bagrů je vhodná pro širokou škálu průmyslových čisticích aplikací včetně odstranění prachu z výrobních hal, čištění technologií, čištění těžko přístupných místech, čištění v zónách EX, čištění nádrží, čištění sil, čištění bioplynových nádrží, čištění fermentorů, čištění vyhnívacích nádrží, čištění skladů paliv, čištění sedimentačních nádrží, čištění kotelen, čištění pecí, čištění dopravníkových systémů, čištění jeřábů a jeřábových drah, čištění kolejových vozů, vykládání katalyzátorů, tlakové vypouštění kapalin, foukání suchých materiálů do sil.

 

Co to je sací bagr / průmyslový vakuový nakladač

Vysoce výkonné průmyslové vakuové nakladače jsou známé pod mnoha různými názvy včetně; super vysavač, vysokovýkonný sací tanker, sací vůz, vakuový nakladač, sací bagr, vakuové rypadlo, sací cisterna. Bez ohledu na použitý název, každá výkonná vakuová jednotka nabízená společností Ormonde, je vždy tím nejlepším na trhu.

Tyto jednotky jsou velmi specializované cisternové vozidlo s odolným podtlakovým systémem a účinnou filtrační jednotkou navrženou k vysokému výkonu pneumatické přepravy pevných látek, kapalin, kalů, kejdy za použití sacích hadic různých velikostí. Tento typ technologie je ideální pro širokou škálu průmyslových čisticích služeb, čištění cisteren, čištění vyhnívací nádrže a dalších ekologických čisticích služeb. Pokud máte problém s dosahem na těžko přístupná místa, naše vysoce výkonné vakuové nakladače / sací bagry jsou pro Vás ideálním řešením.

 

Pro automobilový průmysl, chemický a petrochemický průmysl, slévárenský a kovoobráběcí průmysl, dřevařské závody, bioplynové stanice, teplárny a elektrárny, vodohospodářské podniky nabízíme kompletní řadu environmentálních a průmyslových čisticích řešení pomocí našeho vysoce výkonného vakuového nakladače – sacího bagru (prace sacim bagrem) , vysokotlakého vodního čištění – otryskávání, ultrazvukového chemického čištění a čištění tepelných výměníků.

 

Kontaktujte náš sací bagr (sacími bagr) tým ve městech;  Praha, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Litvínov, Litomyšl, Kolín, Příbor, Ústí nad Labem, Teplice,Třinec, Most, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Kralupy, Plzeň, Mladá Boleslav, České Budějovice, Chrudim, Jihlava, Brno, Zlín, Neratovice, Olomouc, Opava, Šumperk, Štětí, Bruntál, Uherské Hradiště, Ostrava, Přerov, Frýdek-Místek, Hodonín, Tábor, Písek, Cheb a Břeclav, Valašské Meziříčí a Lovosice, Zlín,