Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů

Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů

Profesionální čištění kanalizace, čištění potrubí a čištění produktovodů pro průmyslové podniky a další instituce v rámci střední a východní Evropy. Tým pracovníků Ormonde Ostrava má bohaté zkušenosti s čištěním kanalizace v průmyslu, průmyslovým čištěním a environmentálními službami v mnoha zemích Evropy, jako například Česká republika, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Ukrajina a Irsko.

V Ormonde provozujeme nejnovější a nejvýkonnější technologie pro většinu Vašich požadavků na čištění kanalizace, čištění potrubí a čištění produktovodů. Chápeme, že každé průmyslové odvětví má jiné potřeby a požadavky, a proto nabízíme kombinované kanalizační vozy s vysoce výkonnými tlakovými čerpadly a vysoce výkonnými vývěvami nebo vysokotlaké vodní agregáty s pracovním tlakem 100bar až 2500 bar.

Pro všechny druhy čištění kanalizace, čištění potrubí a čištění produktovodů

  • Kombinované kanalizační vozy pro čištění kanalizace
  • Vysokotlaké vodní agregáty
  • Vysokotlaké vodní trysky
  • Kamerová vozidla pro monitoring potrubí/kanalizace
  • Vysokotlaké vodní čištění až 2500 bar
  • Frézování kořenů, frézování betonu a tvrdých materiálů
  • Automatizované vysokotlaké vodní čištění

Sídlo naší společnosti pro Českou republiku je v Ostravě a pro Polsko v Katovicích. Poskytujeme služby čištění kanalizace v průmyslu, environmentální služby a služby průmyslového čištění pro automobilový, chemický, petrochemický průmysl, pro hutě, doly, celulózky, bioplynové stanice, elektrárny a teplárny.

Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů – Česká republika (Ostrava) +420 730 156 664
Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů – Česká republika (Brno) +420 731 484 424
Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů – Česká republika (Praha) +420 257 181 055
Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů – Polsko (Katovice a Krakov) +48 327 186 872
Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů – Polsko (Bydhošť a Varšava) +48 52 5222 169
Čištění kanalizace / čištění potrubí / čištění produktovodů – Slovensko (Bratislava a Trenčín) +421 220 869 696

V případě Vašich potřeb a požadavků na čištění kanalizace, čištění potrubí, čištění produktovodů, monitoring kanalizace, čištění nádrží, environmentálních služeb nebo služeb průmyslového čištění ve městech Ostrava, Praha, Brno, Ústí nad Labem, Litvínov, Štětí, Kralupy, Neratovice, Pardubice, Opava, Olomouc, Třinec, Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové, Liberec, Jihlava, České Budějovice, Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Šumperk, Litomyšl, Kolín, Příbor, Nový Jičín, Bruntál, Krnov, Kopřivnice, Chrudim, Mladá Boleslav, Most, Teplice, Přerov, Frýdek-Místek, Hodonín, Tábor, Písek, Cheb a Břeclav nás, prosím, kontaktujte na výše uvedených telefonních číslech.