Nový sací bagr již brzy!

Nový sací bagr již brzy!

Náš nejnovější vysoce výkonný sací bagr Vám poskytne nejefektivnější průmyslové a environmentální čisticí služby včetně čištění v zónách EX již za několik málo týdnů. Tým společnosti KOKS Industry udělal skvělou práci při výrobě našeho nejnovějšího a jednoho z nejmodernějších vysoce výkonných sacích bagrů na trhu.

Pár klíčových informací o tomto vysoce výkonném sacím bagru CycloVac.

  • SkyTipper – možnost zvednutí nástavby a sypání do kontejnerů
  • SkyTipper – plnění do bigbagů
  • Vytlačování kapalin kompresorem
  • Vytlačování sypkých hmot „bulk“ kompresorem
  • Provedení ATEX pro práci v zónách s rizikem výbuchu

Tento vysoce výkonný sací bagr usnadňuje čištění velmi hlubokých nádrží, sání na velmi dlouhé vzdálenosti a z těžko dostupných míst včetně odprašování, čištění nádrží, čištění bioplynových stanic, čištění vyhnívacích nádrží, čištění sil, čištění ventilačních systémů, čištění vagónů, čištění nádrží na ropné látky, čištění pískových filtrů, čištění v zónách EX a čištění specializovaných průmyslových technologií.

Více informací o nejnovější technologii nebo o službách sacími bagry (sací bagr) v České republice ve městech Praha, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Karlovy Vary, Plzeň, Mladá Boleslav, České Budějovice, Jihlava, Brno , Zlín, Olomouc, Šumperk, Bruntál, Ostrava, Přerov, Valašské Meziříčí a Lovosice kontaktujte člena našeho týmu.