Čištění bioplynových stanic

Bioplynové stanice musí být čištěny v pravidelných intervalech. Pro zkrácení výpadku provozu je vhodné čistit po dobu plánovaných údržbových prací - výměna míchadel, opravy topných hadů, revize ložisek a ocelových konstrukcí. Zkušený tým pracovníků Ormonde rozumí specifikům bioplynových stanic a umí nabídnout optimální řešení: profesionální non-stop servis, zkrácení doby výpadku výroby plynu, maximální profit pro zákazníka.

Ormonde je tým specialistů řešící odstávky bioplynových stanic v Evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny a Irska. V Ormonde umíme nabídnout službu mokrého čištění i suchého čištění pro odstranění všech nečistot z technologie fermentorů, zahrnující čištění topných potrubí horkou vodou, nebo uložení odpadu.

Sací bagry Ormonde jsou efektivní zařízení pro odsávání všech druhů materiálů sedimentovaných ve Vašich fermentorech, míchacích a uskladňovacích nádržích. Sací bagry Ormonde jsou konstruovány tak, aby byly efektivně využitelné po dobu běžných údržbových prací. Vrstvy sedimentů, pískové usazeniny, neshnilé trávy a další materiály nepředstavují problém pro naše výkonné sací bagry ani pro naše odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti s čištěním různých typů bioplynových zařízení.

Služby čištění bioplynových stanic:

  • Systém suchého čištění, systém mokrého čištění
  • Kontinuální monitoring nebezpečných plynů na pracovišti
  • Systém odvětrání pracoviště
  • Práce v dýchacích přístrojích
  • Čištění topných hadů
  • Uložení odpadu

Pro více informací o čištění bioplynových stanic nebo pro kontakt s našimi specialisty volejte:
Čištění BPS Česká republika +420 731 484 424
Čištění BPS Slovensko + 421 949 828 065
Čištění BPS Polsko +48 692 281 693
Čištění BPS jinde v Evropě +420 733 374 815