Ormonde – průmyslové čištění v České republice

Ormonde poskytuje profesionální služby průmyslového čištění, environmentálního a facility managementu svým zákazníkům na základě dlouhodobých smluv i jednorázových zakázek.
Zodpovědným a odborným přístupem poskytujeme služby vysokovýkonných sacích bagrů, vysokotlakého vodního čištění, čištění kanalizace a chemického čištění technologiemi certifikovanými ATEX, ADR a SIR certifikáty.

S naší technologií výkonného podtlakového sání a vysokotlakého vodního čištění v kombinaci s profesionální a zkušenou obsluhou pracující na nejvyšších kvalitativních a bezpečnostních standardech získáváte záruku nejvyšší úrovně poskytované služby. Mezi ně zejména patří: čištění technologií, čištění výměníků, odprašování, čištění nádrží včetně nádrží na olej a plyn, údržba katalyzátorů, fermentorů bioplynových stanice a vyhnívacích nádrží, čištění sil a zásobníků, jeřábů a jeřábových drah, plynových potrubí, čištění v uzavřených prostorech a průmyslový facility management.

Zaměstnáváme vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou školeni a certifikováni pro práci v podzemí, ve výškách, v uzavřených prostorech či ve výbušném prostředí.

Poskytujeme služby partnerům z oblasti automotive, chemického a petrochemického průmyslu, tepláren a elektráren, důlních a těžebních společností, oceláren a hutí, bioplynových stanic a vodohospodářských společností.

Ze svých hlavních provozních středisek v České republice, na Slovensku a v Polsku poskytujeme služby rovněž svým zákazníkům na Ukrajině, v Rakousku a v Německu.

Služby průmyslového čištění Ostrava – tel: +420 730 156 664

Služby průmyslového čištění Brno – tel: +420 731 484 424

Služby průmyslového čištění Praha – tel: +420 257 181 055

Služby průmyslového čištění Bratislava – tel: +421 208 69 696