Čištění bioplynových stanic

Ormonde poskytuje své služby při čištění bioplynových stanic. K vyzdvižení hustých kalů obsahujících těžké sedimenty je použit sací bagr. K potřebě čištění fermentoru, čištění dofermentoru, čištění koncového skladu bioplynové stanice dochází zpravidla po tři až sedmi letech provozu.

Výkonná technika při odsávání kalu z nádrže BPS – odsávání kalu sacím bagrem umožňuje vyzdvižení písku, štěrku a hustého kalu z nádrže, pracujeme bez přidání vody pro omezení množství kalu anebo s přidáním vody pro rychlejší vytěžení kalu.
Rychlé řešení čištění nádrže při havárii bioplynové stanice – porucha míchadla, závada topení, provozní odstávka BPS.
Efektivní čištění bioplynové stanice – použití dvou strojů současně anebo práce ve dvou směnách sníží ekonomický dopad odstávky bioplynové stanice.

Bezpečnost práce našich zaměstnanců je vždy zajištěna nepřetržitým měřením koncentrace nebezpečných plynů a použitím unikátního systému výměny vzduchu na pracovišti.

  • Čištění bioplynových stanic
  • Čištění fermentorů
  • Čištění nádrží
  • Čištění koncových skladů
  • Čištění systému míchání
  • Čištění topných systémů

Pro nejlepší kvalitu, nejefektivnější a nejbezpečnější řešení pro Čištění nádrží na bioplynových stanicích a fermentorů v ČR v městech Praha, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Plzeň, České Budějovice Jihlava, Brno, Zlín, Olomouc, Opava, Šumperk, Kopřivnice, Krnov, Bruntál, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Český Těšín, Přerov, Ostrava, kontaktujte člena týmu Ormonde.

Pro podrobnosti kontaktujte naše čištění bioplynových stanic specialisty na tel. č. 552 302 306.