Služby vysokotlakého vodního čištění

V letošním roce Ormonde opět posílila svoji skupinu vysokotlakého vodního čištění a přináší nyní komplexní nabídku služeb v této oblasti rozšířením o agregát pracující s tlakem až 2500 bar. Naše vysokotlaké vodní agregáty tak nyní řeší kompletní rozsah požadavků průmyslového čištění v oblastech:

  • vysokotlaké otryskání nálepů z ocelových konstrukcí, odstranění zvětralého betonu,
  • odstraňování nánosů z teplosměnných ploch tepelných výměníků vysokotlakým otryskáním,
  • odmašťování povrchu nádrží, potrubí a cisteren, desinfekce potravinářských nádrží, zásobníků, sil a tanků vysokotlakou horkou vodou,
  • vysokotlaké čištění podlah, chodníků, parkovišť a zámkové dlažby, odstranění vodorovného dopravního značení.

Optimální technologické zařízení vybíráme z vysokotlakých vodních agregátů v rozsahu tlaků 200 – 2500 bar včetně vysokoprůtokové jednotky o výkonu až 360 l/min. Obtížně přístupná místa řeší naše skupina pracovníků s oprávněním pro práci ve výškách, aplikace v potravinářství pak pracovníci se zdravotním průkazem.

Moderní technologie vysokotlakého vodního čištění a podtlakového čištění – sací bagry, zkušenosti a cílevědomý přístup zhotovitele jsou cestou k dosažení optimálního řešení pro zákazníka. Podrobnosti Vašeho projektu konzultujte prosím s našimi specialisty na tel. č. 552 302 306.